Milostné faux pas, kterých se v posteli dopouštíme nejčastěji: Děláte je i vy?

3
787

Ano i v posteli vzniknou občas situace, které bychom raději nezažili. Podívejte se spolu s námi, jakých chyb se opravdu často, v tomto směru dopouštíme.

Intimita v posteli je vždy na přetřese a jedním z témat, která je klíčová u mužů i žen. Přemýšleli jste však nad tím, jaké přešlapy v posteli často děláme, ačkoli si je zřejmě ani neuvědomujeme? My jsme to zjistili za vás.

Časování sexu
Toto je problém, kterého se dopouštíme stejně na začátku vztahu, ale i později. Časování sexuálních hrátek je opravdu krokem vedle. Pokud už se také řadíte mezi ženy milující pravidla a přesný timing, v tomto případě ho skutečně vynechejte. Pro zdravý vztah je totiž důvěrné, přirozené, intimní spojení více než jen podstatné. Hraje klíčovou roli a dokážete na tom pak dlouhodobě stavět. Takže přesnému časování dejte rozhodně STOP-ku.

„Měl jsem holku, která měla opravdu v diáři všechno. Ano i náš sex. Nikdy jsem upřímně nic horšího nezažil. A když jsme nebodaj nešli podle jejího harmonogramu, hádka byla na světě.“ (Emil, 33)

Mluvit v posteli o svém „ex“
Tak tomuto se řekne maxi přešlap. Opravdu to nedělejte. Jakkoli dobře to možná myslíte, vzpomínání svého bývalého do ložnice s vaším nynějším, určitě nepatří. Jediné o co si v daném případě koledujete, že vám dá dříve či později sbohem. Takže řeči v jakémkoli smyslu na toto téma vynechejte.

„Moje bývalka o svém ex mluvila neustále. Ať už při společné večeři nebo v ložnici. A bylo to peklo. Nebaví vás neustále mít na talíři cizího chlapa, o kterém navíc víte, že spával s vaší drahou. U mě je to jasně za čarou .“

Předstírání orgasmu
Toto je také kapitola sama o sobě. Ono je fajn uvědomit si, že předstírání orgasmu nevěstí nic dobrého. Ano, čas od času je fajn udělat v tomto druhému radost, zvláště pokud nemáte dobrý den, ale také je více než pravděpodobné, že to skončí fiaskem. Podobné drobné lži totiž mohou vést ke vzájemné ztrátě důvěry a také sexuální vášně.

„Jednou se mi stalo, že to holka předstírala a ten okamžik, kdy jsem na to přišel byl tragédie. Pro oba. Stejně blbě se cítila ona, ale i já. Takže moje rada, snažte se o upřímnost. V tomto je to určitě potom méně nepříjemné.“

Další článekNejnovější parfémy pro rok 2022: Najít správnou vůni je jak najít samu sebe