Nejnovější parfémy pro rok 2022: Najít správnou vůni je jak najít samu sebe

0
315

Smyslná, ale také dravá žena uspět v tomto světě
Fialová barva Muasaki kombinuje sílu červené a klid modré barvy. Fialová je zároveň barvou roku 2022. V japonsku symbolizuje urozenost, důstojnost, kultivovanost a čest. Vůně GINZA Eau de Parfém Murasaki od Shiseido v sobě spojuje sílu a moderní ženskost. Její nositelka je smyslná, avšak dostatečně dravá na to, aby zazářila v současném světě. Je propojena s přírodou a městem současně. Míchá přírodní ingredience jako je jasmín a pačuli se syntetickými ingrediencemi z biologických zdrojů jako je Santalex, který přispívá k akordu santalového dřeva.

Přeměna v sebevědomou mladou ženu
Zářivá ovocně-květinová vůně Eau de Toilette Dolce Lily (Dolce & Gabbana Beauty) vyjadřuje autentickou osobnost dívky Dolce a ztělesňuje její vývoj v sebevědomou mladou ženu. Ženu, plnou energie, radosti a přestože je stále někde na cestách, užívá si a raduje se z drobností.
Růžová lilie je symbolem ženskosti a laskavosti přesně tak, jako žena Dolce. Tento květinový lektvar vůně namíchali renomovaní parfumeré Nathalie Cetto a Nisrine Grillie.

Nejsoukromější a nejosobnější aspekty ženskosti
Jantarovo-květinová vůně MUSC NOIR ROSE od Narciso Rodriguez je ztělesněním buketu intenzivní tuberózy, její sluneční, zářivé a krémové fasety se snoubí s charakteristickým srdcem pižma a nádechem svůdné švestky.
„Chtěla jsem vytvořit rozkvetnou, okvětní verzi MUSC NOIR, proto jsem se rozhodla zvýšit jemný okvětní lístek růže a jasmínu o opojný tón tuberózy a zároveň zvýšit smyslnost základních tónů moderním chypre a orientálním akordem,“ prozradila zákulisí vůně, parfumér.

Město zachvátilo nové vzrušení
Výzva k celonoční párty pod neonovými světly. Experimentální a natolik žádoucí, že by to mělo být nezákonné.
Nová kapitola příběhu Black Opium. S BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN se ikonická vůně posouvá dále než kdykoli předtím, kdy získává skandální neonově zelený odstín. V duchu divoké kreativity současné mixologie je charakteristický květinový akord kávy Black Opium obohacený o svěží odvážnou kombinaci jiskřivé zelené mandarinky, svěžího fíkového listu a krémových akordů fíkové dužiny.

Předchozí článekMilostné faux pas, kterých se v posteli dopouštíme nejčastěji: Děláte je i vy?
Další článekAutorka seriálu Sex ve městě: V realitě by byly přítelkyněmi překvapivě tyto tři hrdinky, a která s nimi ne?