Vyberte si celokovový šicí stroj, s nímž budete plně spokojeni

3
646

V dnešní době si můžeme vybrat z mnoha typů šicích strojů. A nejen z nich. Žádnou novinkou nejsou ani overlocky, coverlocky, vyšívací stroje a mnohé jiné. Ženy, ale i muž, kteří chtějí šít a dovést svou ruční práci k dokonalosti, si zaručeně přijdou na své. Kde ale hledat, abyste si mohli vybrat šicí stroj kvalitní, spolehlivý, s vysokou životností?

Zavedený e-shop nejen se šicími stroji

Velké množství šicích strojů nabízí e-shop NEJ Sici stroje. Najdete zde klasické šicí stroje, zmíněné overlocky a coverlocky, vyšívací, zatkávací ale i dětské šicí stroje. Dalšími typy jsou quiltovací neboli prošívací a průmyslové stroje.

Kromě šicích strojů zde koupíte také termolisy, řezací plotry, softwary pro výšivky, sady výšivek nebo extra velké stolky a různé příslušenství. Žádaná je také žehlicí technika.

Kupříkladu pokud hledáte celokovový šicí stroj, mohl by se vám líbit šicí stroj Lada L30, což je klasický šicí stroj s kyvným chapačem a 23 různými stehy. Právě teď k němu získáte sadu 2 patek ZDARMA, navíc je v akci se slevou více než 700 Kč z původní ceny. Ke klasickým celokovovým šicím strojům patří i model Brother RH127, který disponuje 27 programy včetně knoflíkových dírek šitých na jeden krok, potěší vás i volně nastavitelná délka a šířka stehů, navlékač nitě do jehly, zpětné šití, zapošívání, šití dvojjehlou, volné rameno, LED osvětlení. Stojí něco málo přes 4 000 Kč, když není v akci, a je radost s ním pracovat.

Podívejte se jak na navlékání šicích strojů, pokud jste naprostí začátečníci a vyberte si jednoduchý, kvalitní typ stroje, který s vámi bude maximálně spolupracovat. Uvidíte, že šít je zábavné a pokud máte rádi ruční práce, zajisté vás chytne za srdce.

Bohatou nabídku šicích strojů i mnoho užitečných rad najdete na Nej-sici-stroje.cz.

Předchozí článekSyndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?
Další článekCo jsou kanabinoidy a jak fungují?