Právě teď je čas užívat si života plnými doušky. A my víme, jak na to

0
372

Když děti vyletí z rodinného hnízda, tak se rodiče dostávají do určitého rozporu. Ženy jsou i dokonce rády, že se děti konečně osamostatnily, zvláště když jsou již delší dobu dospělí. Mají totiž nyní čas na sebe. Muži tento čas vnímají trochu odlišně, a to tak, že jim děti nyní začaly doma chybět. Na druhou stranu mohou najít společné zájmy a třeba se i znovu zamilovat.

Pohledná žena v nejlepších letech

Je pravdou, že ženy jsou náchylnější k tomu, že se neustále hlídají a vyhledávají různé salóny krásy, aby byly zkrátka stále přitažlivé. Nicméně proti proudu řeky se skutečně těžce plave a tak i přes veškerou snahu a dokonce i velice kvalitní kosmetiku, se objeví problémy s pokožkou. Kůže začne být ochablá a vypadá to, že už nic nedrží na tom místě, kde by to asi tak mělo být. Ovšem procesy stárnutí už pozorují ženy mnohem dříve, většinou kolem třiceti let. Avšak v tomto věku jsou ženy akčnější a nedělá jim problémy si vyzkoušet nové trendy. Estetická klinika je otevřena pro všechny generace a nehraje roli ani pohlaví, zkrátka se zde dostane individuální péče a s maximálním úsilím dosáhnout všech změn podle přání klientů.

Začneme u obličeje

Už jste se setkali s výrazem „foxy look“ nebo „foxy eyes“? Mladší generace samozřejmě bude vědět, co to znamená a možná i zkušené ženy ve zralém věku. Je to přezdívka pro efekt zvednutého obočí a koutků očí. Provádí se za pomoci speciálních nití, ty pomohou snadno a rychle vytvořit efekt pohled divoké šelmy a to bez skalpelu a přirozeně i bez jizev. Niťový lifting může ztenčit obličej, pozvednout lícní kosti, dokonce odstranit dvojitou bradu nebo i změnit tvar očí. Jen na oční víčka se musí trochu jinou metodou, kdy nejžádanější je v tomto případě operace očních víček, která přináší vytoužený efekt.

Ještě malý detail

Přece nemůžeme minout rty, které potřebují rovněž povzbuzení. Je několik důvodů proč je vhodné se zaměřit na úpravu rtů.

  • Asymetrie rtů – tento problém mohou mít i mladé dívky a je důležité zdůraznit, že výplň rtu tvoří kyselina hyaluronová, tudíž pro tělo zcela přijatelná a neškodná látka. Upraví se tímto zákrokem tvar, kontura, ale i nerovnováha k ostatním rysům obličejových částí.
  • Jdeme s trendem – i tak by se dala popsat tato situace. Mladiství totiž chtějí vypadat sexy a přitažlivě, což samozřejmě svěží a plné rty jsou.
  • Pokleslé rty – v tomto případě svoje sehrál čas. S přibývajícím věkem rty ztrácí svůj objem, tvar a blednou. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je efektivní a rty vypadají opět mladě a svěže.
Předchozí článekKdyž trápí revma, tak pohyb je ideální. Co ale udělat se stárnoucí pokožkou?
Další článekChcete si dopřát pocit „jako od kadeřníka“ každý den? Víme, jak na to