Lindex spolupracuje i se známými návrháři

3
815

Lindex má za sebou už úspěšnou spolupráci s některými známými osobnostmi světa módy. V roce 2014 například partnerem značky byl Jean-Paul Gaultier.

Společnost tehdy symbolicky slavila 60. let na trhu a narozeniny se rozhodla pojmout skutečně velkolepě. Francouzský návrhář je proslulý jakožto jeden z nejodvážnějších módních tvůrců. A to se otisklo i do vzájemné spolupráce těchto subjektů.

Slavný tvůrce vtiskl do své kolekce energii a sebedůvěru. Dominantními motivy se stal především klasický námořnický proužek a grafické vzory. Na kolekci se projevil i Gautierův oblíbený prvek v podobě imitace tetování. Prezentaci pak obstarala Gaultierova ikonická modelka Karen Elson.

Celá akce měla i hlubší přesah. Zároveň totiž část výtěžku z prodeje této kolekce značka odeslala organizaci zaměřující se na boj proti rakovině prsu.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst o různých variantách vzácného opálu nebo o krásně fialovém ametystu.

Předchozí článekChcete si dopřát pocit „jako od kadeřníka“ každý den? Víme, jak na to
Další článekCoca-Cola již potřetí podporuje Prague Pride Festival. Značka tak vyjádří to, co je zakotveno v její DNA – sounáležitost, svoboda a respekt k ostatním