CHANEL Backstage Haute Couture SS 2022: Detaily ze zákulisí a celebrity z tvz. CHANEL rodiny

3
711
MILAN - JANUARY 15: Woman with black Chanel leather bag with silver chain before Giorgio Armani fashion show, Milan Fashion Week street style on January 15, 2018 in Milan.

Nahlédněte do zákulisí skutečného umění CHANEL Backstage Haute Couture SS 2022. Detaily z přehlídky, které jsme mohli obdivovat na molu i celebrity, které patří do tzv. „CHANEL rodiny“ pod vedením Virginie Viard.

Umělecká ředitelka módního domu CHANEL vrátila přehlídkou Haute Couture jaro/léto 2022 přítomné hosty a diváky do dob 20. a 30. let avantgardy.

Umělecká ředitelka, která sedí v čele CHANEL, si kromě nich pozvala na přehlídku ambasadorů módního domu a významné osobnosti jako Pharrell Williams, Vanessa Paradis, Margot Robbie, Caroline De Maigret, Sofia Coppola a mnohé další, které si můžete prohlédnout v naší GALERII.

Charlotte Casiraghi otevírala Haute Couture show jízdou na koni
Virginie dlouhodobě toužila spolupracovat s Xavierem Veilhanem. Charlotte Casiraghi otevírala přehlídku v kabátě z černého tvídu a flitrů, zatímco Sébastien Tellier hrál na nadrozměrné nástroje podle představ umělce. Charlotte je spisovatelkou a dcerou monacké princezny Caroline. Její babička byla monacká kněžna a hollywoodská hvězda, světoznámá ikona Grace Kelly.

Bucha, Ukraine – August 2, 2016: White Chanel bag with gold chain.

„Xavier a Sébastien jsou přátelé. Spolu s Charlotte tvoří takovou rodinu CHANEL, kterou se ráda obklopuji,“ prozradila Virginie.
Nepřehlédněte: Nová CHANEL 22: Kabelka pojmenovaná podle roku 2022, která přepisuje historii dům

Předchozí článekMovie inspo: Yves Saint Laurent a jeho genialita, masivní úspěch či boj s démony
Další článekCHANEL Haute Couture jaro/léto 2022: Virginie Viard se vrátila do dob 20. a 30. let avantgardy