Rolák jako dominantní kousek outfitu: Které střihy jsou lichotivé k postavě a kterým raději dát STOP – ku?

3
777
Portrait og young woman with short gray hair wearing a black turtleneck sweater. Looking confident.

Rolák je neodmyslitelnou součástí zimního šatníku. Pokud máte rádi tento kousek, podívejte se, které střihy jsou nejen chic, ale vždy z nich budete vypadat skvěle.

Rolák lze nazvat také nejuniverzálnějším kouskem zimní sezóny. Dokážete jím totiž krásně variovat. Můžete díky němu působit sofistikovaně, žensky, ale také odvážně a extravagantně. Vše závisí jen na tom, k čemu ho zvolíte a jak ho zkombinujete.

Rovný a minimalistický
Rovný a minimalistický střih klidně může být ve výraznější barvě. Díky tomu celý outfit prozáříte a zároveň si zachováte půvab. Takový kousek je skutečně výborně kombinovatelný a hodí se stejně k saku a sukni jako k jeansům. V rámci toho, jakou máte figuru, už přizpůsobte celkovému stylingu ostatní kousky.

Oversize verze
Oversize verze je skvělá pro ženy, které potřebují skrýt určité partie v horní části svého těla. Pokud si však nechcete zbytečně přidat na objemu, zkombinujte takový kousek s úzkou sukní či kalhotami, které budou kopírovat siluetu.

Skvěle také vynikne v outfitech tón v tónu. No a takový rolák vždy vypadá dobře ik černé. Klasika je zkrátka klasika.

Efektivní vrstvení
Ano i v rámci vrstvení můžete sáhnout po roláku. Zde se ovšem držte toho, že by měl být v neutrální barvě jako je černá či bílá. Klidně si na něj dejte košili a sako. Takto docílíte výjimečného, ​​mimořádně trendy looku, který z vás na ulici udělá nepřehlédnutelnou. Navíc se budete cítit také příjemně a pohodlně. Na běžný den jako stvořené!

Tomuto se vyvarujte:

velkým vzorem na rolácích, pokud máte objemnější prsa
oversize střihu pokud máte příliš široké boky a stehna
zbytečnému barevnému překombinování při vrstvení

Předchozí článekCHANEL Haute Couture jaro/léto 2022: Virginie Viard se vrátila do dob 20. a 30. let avantgardy
Další článekTyto povahové rysy mužů vytáčejí do maxima: Blížencům neskákejte do řeči, Pannám vadí arogance