Toto je důležitější než vzhled: Podívejte se, které věci připadají mužům mnohem víc sexy

3
599

Ano, víme, pro chlapy je vzhled mimořádně podstatný. Avšak přece jen je něco, co u nich hraje důležitější roli. Tedy zejména v době, kdy uvažují nad tím, že pro ně nebudete jen známostí na jednu noc. Víte, co to je?

 1. Umění užívat si
  Muži zbožňují ženy, které si vychutnávají život. Když se umíte smát, rozdáváte radost, těší vás společnost jiných a upřímně si užíváte přítomné okamžiky, to vše dokážou opravdu ocenit.

Nikdo nechce po svém boku člověka, který si neustále na něco stěžuje, postrádá smysl pro humor. Takže dobrá nálada a přirozená radost z každodenních maličkostí je pro vás velkým plusem.

„Já osobně nedám dopustit na ženy, které dají najevo, co se jim líbí, rády se baví a užívají si běžných momentů. To je ve vztahu z dlouhodobého fungování nejvíc. Alespoň já to tak cítím.“ (Gabriel, 32)

 1. Výška hlasu
  Toto se vám může zdát jako úplná banalita, ale na muže to zkrátka funguje. Vyšší tón hlasu je pro chlapy obrovským lákadlem. Vzbuzuje to u nich touhu, žena působí atraktivněji, více sexy a mají chuť jí okamžitě dvořit.
 2. Empatie jako základ
  Muži naprosto zbožňují ženy, které jsou emaptické. Tato vlastnost je pro chlapy klíčová. Projeví se pak iv době, kdy se rozhodnou založit rodinu. Takže při vzájemném poznávání se vnímají i to, jak se chováte k jiným.

Jednotlivé kroky si detailně všímají a v hlavě si v podvědomí na základě toho určují model, jaká byste byla zřejmě matka. I když se vám to může zdát absurdní, je to fakt a dělá to drtivá většina chlapů.

„Empatické ženy jsou podle mě mimořádně sexy. Pokud umí být laskavé a vnímavé k jiným, pak se tak budou chovat zřejmě i doma později.“ (Adam, 30)

 1. Autenticita
  Přirozenost je něco, co zejména v dnešní době ocení většina chlapů. Sami přiznávají, že není nic horšího než žena, která neustále něco předstírá a není sama sebou. To pak vlastně nevíte s kým a po koho boku žijete. Čili i vzhled panenky, vám nezaručí úspěch, když si hrajete na někoho jiného.

„Já si na přirozenost potrpím. Je mi jedno, jestli má holka napuštěné rty nebo silikony. To v pohodě přežiji, ale ve svém nitru musí být sama sebou. Pokud není spokojená s vlastním já, budeme mít později problém oba.“ (Damián, 34)

Předchozí článekAutorka seriálu Sex ve městě: V realitě by byly přítelkyněmi překvapivě tyto tři hrdinky, a která s nimi ne?
Další článekFresh střihy roku 2022. Zapomeňte na nudné dlouhé vlasy a vyzkoušejte experimentovat