Valentýnské tipy na dárek: Sexy vůně pro muže, které probudí jeho mužský aspekt

0
308
Beautiful masculine bearded young man holding a bottle of fragrance. Masculine perfume, bearded man in a suit.

Vůně, která mu bude připomínat čas s vámi. Věnujte na Valentýna svému drahému esenci vůně, namíchané přímo z těch nejluxusnějších módních domů.

Nepostradatelnost toho, že jsme spolu
Kořenito-orientální vůně Stronger With You Only z dílny Emporio Armani, pod kterou se podepsala parfumérka Cécile Matton (MANE) se otevírá svěžími energickými tóny grapefruitového oleje, který je zářivý, energizující a zároveň má mužský aspekt. Nekonečný milostný příběh.

Útěk ve dvou a skok do divočiny
Nadechněte se. Vůně Vibes of Freedom od Zadig&Voltaire slaví běžné autentické momenty, které nám byly v rámci pandemie odepřeny. Víkendy na samotě, dovolené u moře a jiné výlety mimo městský ruch. Ideální ve dvou. Atmosféra svobody s milostí citrónu a silou kadidla. Parfém vytvořili Sidonie Lancesseur a Nathalie Lorso a verze For Him pro muže je jako skokem do divočiny, tajné nedotčené zahrady.

Sexy a nezkrotná, živočišná
Orientální kolekce Le Vestiare des Parfums značky Yves Saint Laurent Beauty objevuje bohatství a vitalitu v kombinaci se savoir faire pařížské kultury. Vůně Wild Leather je sexy a nezkrotná. V roce 1960 způsobila skandál, dnes je neodmyslitelnou součástí módy. Nikdo si nepodmanil kůži tak jako Yves Saint Laurent. Parfumérka Fanny Bal využila paletu materiálů bohatých na akcenty kůže – kůže, která jde přímo k věci, je silná a pulzující. Spojuje svůdné kontrasty s živočišnou závislostí.

Moderní muž plný energie s výjimečným statusem ve společnosti
Vůně ztělesňující muže, jehož život je o vytváření citových pout s lidmi a světem kolem něho. To, co žene jeho generaci dopředu, je čisté vzrušení ze sdílení. Společný smích, nečekané zážitky, nebo jen vychutnání si uvolněné atmosféry v kruhu přátel. Důležité je být autentický a nebát se odhalit svou duši těm, na kterých vám záleží. Vůně Jaguar ERA je více než symbolem statusu. Nejikoničtější mužný styl je poznamenán kódy současnosti. ERA je revolučně moderní formou fougère vůně, šíří harmonii energií nabitých aromatických prvků a robustních dřevitých tónů.

Předchozí článekFresh střihy roku 2022. Zapomeňte na nudné dlouhé vlasy a vyzkoušejte experimentovat
Další článekMovie inspo: Yves Saint Laurent a jeho genialita, masivní úspěch či boj s démony