Tyto povahové rysy mužů vytáčejí do maxima: Blížencům neskákejte do řeči, Pannám vadí arogance

0
343

Některé naše vlastnosti zkrátka chlapi nedokážou vystát. Tušíte, o které jde a proč nás mnohdy opustí mnohem dříve, než to přejde do vážnější roviny?

Každý z nás má na partnera jiné požadavky a zároveň i jiná očekávání. To je naprosto přirozené a normální. Přece jen však naše znamení předurčuje to, co nám na tom druhém vadí o něco víc. Které věci nemůže vystát chlap po vašem boku?

Blížencem, Kozorohům a Rakům neskákejte do řeči
Tato znamení patří mezi mimořádně komunikativní, potřebují však velmi trpělivého posluchače. Pokud jim totiž skáčete do řeči, dokáže je to vytočit do maxima. Ano, muži narození v daných znameních, nedokážou tyto věci vystát. Pokud je přerušujete v tom, co říkají, urazí se a narazíte na problém. No a výbušnost je také něco, s čím u nich nepochodíte.

Pannám, Štírům a Lvům vadí arogance a egoismus
Arogantní chování je něco, co Panna, Štír a Lev nedokážou vystát. Pokud se u vás projeví tento povahový rys, neváhají ze vztahu odejít i po letech. Zkrátka to pro ně představuje jakési překročení hranice a nejsou schopni ani ochotni to tolerovat.

Beran, Býk a Váhy nebudou akceptovat ani nevinné flirtování
I nevinný flirt představuje pro tato znamení hotovou pohromu. Nedokážou se přenést přes to, že by vás zaujal někdo jiný než oni sami.

Je pro ně nepředstavitelné, že by najednou nebyly středobodem vašeho vesmíru. Jsou extrémně žárliví, mají majetnické sklony a tímto způsobem se to projevuje.

Vodnářům, Střelcům a Rybám nikdy nedávejte ultimáta
Tato znamení patří mezi citlivá, bohémská a potřebují velkou dávku svobody. Ať se děje cokoli, nesnažte se jim zakazovat věci, které mají rádi. Jakkoli se budete snažit omezit jejich svobodu, projeví se to ve vztahu vůči vám. Z takového svazku totiž nakonec vždy odejdou.

Předchozí článekRolák jako dominantní kousek outfitu: Které střihy jsou lichotivé k postavě a kterým raději dát STOP – ku?
Další článekTato znamení udělají nejlepší životní rozhodnutí v roce 2022: Bude i při vás stát štěstěna?