Dramatičnost a podezřívání: Které další věci nedokážou chlapi ve vztahu vystát?

3
733

Jsou věci, které muže ve vztahu mimořádně iritují a my se jich přesto dopouštíme. A oni je zkrátka neumějí vystát. Tušíte o co jde a co opravdu nemusí? Nám se to podařilo odhalit.

Projevy hysterie a zbytečná dramata
„Z mé strany je úplně nejhorší, pokud je žena ve vztahu extrémně dramatická. Nesnáším scény pro nic, výčitky a neustálé upozorňování na něco. To můžu mít po svém boku jakoukoli atraktivní kočku, pokud se projevuje tímto způsobem, je to u mě konečná. Hysterky mají zkrátka totální STOP-ku.“ (Šimon, 29)

„Já to cítím úplně stejně. Pokud je holka hysterická a extrémně dramatická, je to strop. S někým takovým bych ve vztahu určitě nemohl fungovat. To jsou věci, které netoleruji a ani nehodlám.“ (Gregor, 32)

Neustálá kontrola a podezřívání
„To co já nemusím je pokud je žena podezřívavá. Pokud mě neustále zpovídá, kde jsem, s kým jsem, co dělám to je pro mě něco, co nejsem schopen akceptovat. Vždy se snažím být ve vztahu otevřený, co nejvíce komunikovat, ale nejsem ochoten se někomu neustále zpovídat ohledně všeho. To ani náhodou. Nejsem malé děcko. Pokud se tak žena začne ke mně chovat, raději ze vztahu vycouvám.“(Jan, 28)

„Měl jsem po svém boku holku, která mi volala snad každou půl hodinu, když jsem byl bez ní. A to bez nadsázky. Do práce, když jsem byl s kluky, u mámy… Bylo to absolutně otřesné. Připadal jsem si u ní jako pětiletý chlapec. Takže to je u mě něco, co už ve vztahu prožívat už nechci.“ (Adam, 30)

Předchozí článekRed flags, které byste neměly přehlížet. Pokud splňuje váš vyvolený alespoň dvě, odejděte
Další článekKdyž trápí revma, tak pohyb je ideální. Co ale udělat se stárnoucí pokožkou?