Red flags, které byste neměly přehlížet. Pokud splňuje váš vyvolený alespoň dvě, odejděte

4
843
Cropped body legs of two nice elegant imposing trendy luxury stylish gorgeous people holding hands dancing entertainment isolated over bright vivid shine red background

Vyhledávání vaší přítomnosti
Jeden z nejdůležitějších ukazatelů vztahu. Přestože můžete mít pocit, že jste šťastně zadaná, to totiž tak vůbec nemusí být. Pokud vaše polovička vyhledává vaši společnost jen sporadicky – a vidíte se méně než jednou týdně, zdá se, že váš vztah příliš vážně nebere. Samozřejmě, neplatí ve vztazích na dálku. Tam byste ovšem měli brát ohled na komunikaci. Člověk, který s vámi chce být, si totiž pár vteřin denně na to, aby se zeptal, jak se máte, jednoduše najde. Bez výmluv.

Nedostatek pozornosti
Nepamatuje si, co jste mu říkali, ani to, kdy máte narozeniny. Už i ty nejmenší drobnosti takového typu mohou značit, že se daná osoba o vás příliš nezajímá a bere vás jako chvilkové zpříjemnění, ale nic vážného. I to se pochopitelně může časem změnit, ale čekat na to, zda vás člověk začne brát jako rovnocennou partnerku, není nejlepším řešením. Do vztahu by měli oba vstupovat s vědomím, co jeden od druhého vyžadují – a jak si budoucnost představují.

Set of red push pins, in flag form, with real shadows, isolated on white background.

Nadává na svou bývalou partnerku
Všichni máme partnera, který nám nějakým způsobem ublížil a zanechal v nás trauma. Není nic špatného na tom, pokud se svou expartnerkou vaše současná polovička nevychází, ale pokud ji vzpomíná příliš často – a častuje ji nevhodnými přívlastky, měli byste se mít na pozoru. Často to totiž značí, že na danou osobu neumí pořád zapomenout. Nemluvě o úctě, kterou by muži k ženám měli přechovávat, bez ohledu na to, jaká minulost je spojuje.

Věčný teenager
Možná má dobrou práci, ale na svou budoucnost nemyslí ani přesto, že by rozhodně měl. Pokud mu je místo času s vámi přednější čas s kamarády, se kterými se potýká každý pátek u piva, měli byste zpozornět. Zabavit se jednou za čas je fajn, ale vychovávat chlapce, který ještě nedospěl v muže, není pro ženu žádná zábava. Vyspělý člověk by měl myslet i na zadní vrátka, ale také plány – ať už v kariérní, nebo soukromé oblasti. Pokud o svatbě nechce ani slyšet a usazení je pro něj jako trest, odejděte dřív, než při něm ztratíte ty nejlepší roky života.

Předchozí článekNové sexuální výzvy, které muži považují za vrchol intimity: Jste si jisti, že víte, o které jde?
Další článekDramatičnost a podezřívání: Které další věci nedokážou chlapi ve vztahu vystát?