Nové sexuální výzvy, které muži považují za vrchol intimity: Jste si jisti, že víte, o které jde?

0
366

Muži v sexu milují hravost, živost, právě to jim pomáhá udržovat intimitu s partnerkou. Partnerská sexuální aktivita je mimořádně důležitá. Víte však, co muži v této oblasti opravdu milují a na co nedají dopustit?

Zvyšte erotický zájem
Muži zbožňují svádění, jejich sexualita je na rozdíl od té ženské mnohem více podněcována zrakem. Právě proto sledují erotické filmy, časopisy, neboť ve stejné pozici si představují i ​​svou partnerku.

„Pro mě je mimořádně vzrušující, pokud si žena vezme sexy prádlo, krajku, fascinátor. To vše vzbuzuje pocity hry, vábení a má to neuvěřitelnou sílu. Zvyšuje to moji touhu a sexuální zájem na maximum.“ (Johny, 29)

Fantazii se meze nekladou
Přestože mnoho mužů o tom nemluví kvůli předsudkům, právě prostata se považuje za jeden z nejzásadnějších bodů v cestě za rozkoší. Dá se stimulovat různými hračkami.

„Ano přiznávám, že jsem se tomuto bránil, ale jednou jsme to zkusili a nedám an to dopustit. Orgasmus je pak mnohem delší a intenzivnější. Navíc moje partnerka se dočetla, že to také snižuje riziko rakoviny prostaty. Takže to se také počítá.“ (Jakub, 34)

Nejcitlivější část
U mužů se špička jejich přirození přirovnává k ženskému klitorisu. Pokud víte jak ho v tomto směru deštit, chlap si takovou sexuální zkušenost neumí vynachválit. Zkrátka je to sázka na jistotu.

„Když to holka s touto oblastí ví je to k nezaplacení. Musí být však jemná, citlivá a na nic netlačit. Tehdy se sex stává mnohem intenzivnějším.“ (Alex, 32)

Předchozí článekMají to hezčí ženy v životě těžší? Kvůli perfektnímu vzhledu si doposud neumím najít životního partnera
Další článekRed flags, které byste neměly přehlížet. Pokud splňuje váš vyvolený alespoň dvě, odejděte