Zasnoubená Meghan Fox si v lásce potrpí na symboly: Význam jejího snubního prstenu vás dojme

0
672

Hollywoodská herečka Megan Fox je čerstvě zasnoubená. Prsten, který zdobí její ruku je opravdu výjimečný a má zvláštní symboliku. Přesně tak jako všechno v jejím životě.

Symbolika ovlivňuje její život téměř ve všem
Oblíbená herečka, žena která několikrát získala titul nejkrásnější na planetě, Megan Fox si prošla bouřlivým vztahovým obdobím. Aktuálně našla štěstí po boku rappera Machine Gun Kellyho a tvrdí, že nikdy nic podobného necítila. Jsou pro sebe prý stvořeni. Dvojice se zasnoubila 11.01.2022, což je také prý magická kombinace čísel. Tři jednotky a tři dvojky jsou totiž podle numerologie mimořádně vhodné pro nové začátky.

Za místo zásnub zvolil rapper Puerto Rico a z videa, které pár zveřejnil bylo jasné, že to známá kráska vůbec nečekala. Prsten navrhl vyhlášený klenotník Stephen Webster. Jeho srdce tvoří diamant, který symobolizuje rappera a smaragd, který představuje Megan.

Mají tvar kapek a jsou vsazeny do dvou magnetických pásů trnů, které jsou k sobě přitahovány jako dvě poloviny téže duše, tvořící temné srdce, které je jejich láskou. Přesně tak to definoval sám Machine Gun Kelly.

K tvorbě jedinečného prstenu se vyjádřil také přední klenotník.

„Chtěl jsem vytvořit něco, co by bylo naprosto originální a mající význam pro Megan i pro něj samotného. Dodal mi spoustu materiálů, dá se říci, že v téměř lyrické podobě. Použil jsem je k vytvoření dvou prstenů, které se staly jedním.“

„Stavil jsem magnety zapuštěné ve zlatě, aby přitáhly dva prsteny k sobě, které se pak budou nosit jako jeden. Možná nejromantičtější příběh, na kterém jsem kdy pracoval,“ dodal Webster pro Page Six.

Samotná Megan je prý známá tím, že si ve vztahu potrpí na symboliku a má to pro ni ve všem speciální význam. Netají se tím, že numerologie v mnohém ovlivnila její život a věří v osud. Uvidíme, jestli tedy okouzlující herečka, našla konečně svou spřízněnou duši. Zatím to vypadá, že ano.

Předchozí článekMuži prozradili, co by při sexu chtěli zažít. Budete překvapena, ale trojka to není
Další článekMají to hezčí ženy v životě těžší? Kvůli perfektnímu vzhledu si doposud neumím najít životního partnera